25 Mayıs 2019

Banyo Tadilatı

Banyo Tasarımı ve Yeniden Yapılandırma Evlerde Çayırova da…
Modern Ev Yenilemesi, lüks buhar duşlarından odanıza sizin için özel olarak tasarlanmış tuvalet malzemeleri üretmek için olağanüstü bir banyo yaratmak için sizinle birlikte çalışabilecek doğru ortaktır. Modern Ev Yenileme ile, pratik ihtiyaçlarınızı karşılamak için rahat ve çekici bir banyo elde edersiniz.

 

Banyo Yeniden Modelleme Hizmetimiz Hakkında
Yeniden yapılanma sürecimiz boyunca sizinle birlikte çalışırız. İlk adım, banyolarınızın tadilat projesinin kapsamını belirlemek için tasarımcılarımızdan biriyle birebir görüşme yapmaktır. Yeni banyonuzun öngördüğünüz gibi olduğundan emin olmak istiyoruz. Tam olarak ne aradığınızı bilmiyorsanız, ancak güncel banyolarınızın modası geçmiş ve sizin için çalışmıyorsa, Bizimle iletişime geçiniz.

Banyo tasarımını hayal ederken, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta var:

Banyo rolünü. Evdeki her banyo eşsiz rollerine sahiptir ve bu nedenle hepsine farklı şekilde muamele edilmelidir. Aile banyosu, her yaştan kullanım için her yaştan kolay erişilebilir, kolay temizlenebilir ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Ana banyolar geniş olmalı ve deneyim gibi bir geri çekilme sağlamalıdır. Misafir banyolarının ihtiyaçlarını sunması ve konuklarının evde hissettirmek için kişisel dokunuşları vardır.
Alanınızı en üst düzeye çıkarmak için. Banyolar genellikle evin en küçük odalarıdır, bu yüzden alanı en üst düzeye çıkarmak önemlidir. Küçük tasarımlara sahip açık renkli duvarlar, odanın daha büyük görünmesini sağlayabilir; dolapları ayarlamak size daha fazla yer sağlar.